Nitro Mekatronik'e Hoşgeldiniz !

Bizi Arayın

0850 755 0230

Cmts 09.00 - 14.00

H.içi 09.00 - 18.30

E-posta

info@nitrobilisim.com.tr

Hakkımızda

Awesome Image

Nitro Mekatronik

Nitro Mekatronik Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis hizmetleri 2008 yılında kurulmuştur.

Merkezi Adana‘da olan firmamız, uzman kadrosu ile Türkiye’nin dört bir yanına hitap etmeyi başarmıştır. Binek, hafif ticari, ağır vasıta arıza tespit, ecu programlama cihazlarının satışını ve garantisini sunmaktadır.

Hakkımızda

2008 yılında Nitro Bilişim ismiyle başlayan yolculuğumuzun 11. yılında Otomotiv test ekipmanlarının ithalat ihracat, satış ve satış sonrası Teknik servis hizmetlerini verdiğimiz 11 yılın üstüne ürün gamında değişikliklere giderek farklı hedef kitlelere ulaşma şansına sahip olduk. Ürün portföyümüz ile birlikte günümüzde Almanya’dan Launch, Çin’den Autel, İtalya’dan Magicmotorsport, İngiltere’den Autodata gibi uluslararası şirketlerin resmi satış distribütörlüğünü üstlenen Nitro Bilişim, 2018 yılı itibari ile Nitro Mekatronik Bilişim Ltd Şti. Ünvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 2013 yılından bu yana Dünya’nın en büyük otomotiv fuarı olan Automechanika Istanbul Otomotiv fuarına her yıl aralıksız katılım gösteriyoruz. 2013 başlayan fuar katılımlarımız ile 2020 Nisan ayında aynı fuar alanında Launch, Autel ve Cojali Jaltest firmaları ile beraber ortak düzenleyeceğimiz fuar organizasyonunda tamamen yerli üretim olan Ecutest Otomotiv Beyin Test ve Tamir ürününü lanse edeceğiz.

7 yıldır aralıksız katılım gösterdiğimiz Automechanika Istanbul fuar katılım organizasyonlarımıza Automechanika Dubai ve Automechanika Frankurt fuarlarıyla beraber her yıl Las Vegas’da düzenlenen SEMA Show’da katılımcı firma olarak yer alacağız. Bu sayede Amerika pazarında da çalışmalarımıza start vermis olacağız ve hizmet verdiğimiz tüm alanlarda daima geliştirilebilir modelleri müşterilerimize sunma gayreti içerisinde olacağız.  

Uzman ekibimizde yer alan mühendis kadromuzla AR-GE merkezi olarak sürdüreceğimiz faliyetlerde Türkiye’de ve Dünya’da bu alanında üretilen ilk test cihazının 2 yıl süren geliştirme süresinin sonuna geldik. Ecutest projesine dair daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, link üzerinden tüm detaylarını inceleyebilirsiniz. 

Binek & Ağır Vasıta tüm marka vee modellerin arıza tespit cihazları ve satış sonrası hizmetleri, Chip Tuning(DPF EGR DTC Adblue çözümleri), Airbag Beyni Tamiri, Şanzıman Beyni Tamiri, Binek ve Hafif Ticari Beyin Tamiri Lastik Basınç Sensörü Tamiri, Ağır Vasıta Beyin Tamiri, Fren Beyin Tamiri, Dorse Beyin Tamiri ve ADAS Kalibrason hizmet ve çözümlerini üretiyoruz. Bu hizmetlerin tümü aşırı uzmanlık ve son kullanıcının yaşadığı sorunlar doğurabileceği için profosyonel yaklaşımları uygulayan uzman ekibimizin geliştirmeleri ile en doğru hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda Adana Merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa ve Şanlıurfa merkezleri ile Türkiye içinde, Dubai, Danimarka ve Canada ofislerimiz ile ürünlerin satış operasyonlarını yönetmekteyiz. Geliştirdiğimiz franchising modeli ile Nitro Mekatronik markası ve ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini de faaliyete geçirdik. Nitrobilisim.com.tr ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bayii ağımıza ulaşarak çalışma sistemimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.


Bizimle İletişime Geçin

Profesyonel ekibimiz sizin için en uygun ürünü seçmenizde ve teknik destek olarak her zaman yanınızda!

Çağrı Merkezi

0850 755 0230